Obec Beharovce
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Existencia a dostupnosť ,,Informačnej kancelárie pre obete trestných činov "

Existencia a dostupnosť ,,Informačnej  kancelárie pre obete trestných činov
Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu, ktorá vytvára aj nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a nárast občanov, ktorí sa stávajú obeťami trestných činov informujem občanov o...

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu, ktorá vytvára aj nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a nárast občanov, ktorí sa stávajú obeťami trestných činov informujeme občanov o exitencií Informačnej kancelárií pre obete trestných činov. V Prešovskom kraji Informačná kancelária sídli na ulici Námestie mieru 3, 080 01 Prešov.

Jej zamestnancov je možné kontaktovať telefonicky na t.č. +421517082458, e-mailom na všeobecnej adrese pomocobetiam@minv.sk, poštou alebo osobne na uvedenej adrese v čase otváracích hodín klientskeho centra.

Klientom sú k dispozícií bezplatné konzultácie prostredníctvom on-line chatovej poradne dostupnej na stránke https://prevenciakriminality.sk/ v poravom spodnom rohu.

Informačné kancelárie vznikli v rámci Národného projektu s názvom ,,Zlepšenie prístupu obetí trestných činov k službám a vytvorenie kontaktných bodov pre obete", ktorý je realizovaný v rámci operačného programu Efektívna verejná správa s finančnou podporou z Európskeho sociálneho fondu.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
letak-to-pomoc-1-pdf 1.83 MB pdf 26.3.2021
letak-to-pomoc-2-pdf 1.97 MB pdf 26.3.2021
IK Prešov obete občania 1019.4 kB pdf 26.3.2021
Letacik_skladacka_NEW 2.27 MB pdf 26.3.2021